• 444 30 64
  • info@feltbi.com
  • İstanbul / Türkiye


FeltBi
Biçer Mimarlık


Yılların Tecrübesi

Ses Yalıtımından çok daha fazlası.

 

Firmamız 1990 yılından bu yana İnşaat alanında Mimarlık üzerine hizmet vermektedir. 2018 yılında İzobozz Keçe firması fabrikası ile imzaladığımız “Tüm Dünyada Tek Yetkili Satıcı” anlaşması sonrasında 5 yıldır inşaat sektöründe Isı yalıtımı, Ses Yalıtımı ve Akustik yalıtımı konusunda da rekabete girmiş bulunuyoruz.

 

Polyester elyaf keçenin inşaat, ısı yalıtımı ve ses yalıtımı konusunda kullanılmasında öncü olan firmamız faaliyetlerini giderek büyütmektedir. Polyester Elyaf keçeden ürettiğimiz onlarca ürün ile tüm yaşam alanlarına konfor sağlıyoruz.

 

Ürünlerimiz sağlık, dayanıklılık ve yalıtım konusunda tüm etkileri aynı anda sağlayarak sınıfının en iyisi olma özelliğini taşımaktadır, buna ek olarak aldığımız sertifikalar ile yetkili kuruluşlara yetkinliğimizi onaylatmış bulunuyoruz. Rakiplerimizin bir çoğundan daha iyi bir ürünü neredeyse aynı fiyatlara sizlerle buluştururken aynı zamanda sürdürülebilir bir insan yaşamının parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 

Kullandığımız hammaddelerin tamamı geri dönüşüm malzemelerde üretilmektedir. Alışıla gelmiş kısa kullanımlı ve ucuz ürünlerin aksine biz, aynı fiyata size neredeyse ömrünüz boyunca ilk günkü yararlılığını koruyacak ürünler sunmaktayız.

 

Tüm bu faydalarımızın ötesinde FeltBi markası olarak kurduğumuz ticari ilişkilerde en az karlılık kadar güvenilirliğe ve sürekliliğe özen göstermekteyiz. Hepimizin çıkarlarının dürüst bir iletişim ile gerçekleşen ticaretten yana olduğunu biliyor, bunu destekliyor ve uyguluyoruz.

 

Bizimle çalışmaya başladığınız andan itibaren elde edeceğiniz bu avantajların keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Saygılarımızla.

 

Barbaros Biçer.

Kurucu / Mimar


Şimdi İletişime Geçin


Bir telefon uzağınızdayız
Translate »