• 444 30 64
  • info@feltbi.com
  • İstanbul / Türkiye
Genel Bilgiler
Acouba Panel Nedir?

Acouba Panel Nedir?

Acouba Ses Yalıtım paneli 2XG – 2XR  ve 2XB modellerimizde 2 keçe arasına, 3XG 3XR ve 3XB modellerimizde ise 3 keçe arasına uygulanan özel solisyon ile 50×50 plakalar haline getirilen ses yalıtım panelleridir.

Konstrüksiyon gerektirmeden uygulama yapılan ürünümüz yapılan testlerde 1000 Hz 90 dB de ortalama 45~ dB ses yalıtımı sağlamaktadır.

Kolay Uygulama!

Paneller paketinden çıkarıldıktan sonra temizlenmiş yüzeye taraklı mala ile sürülen saten alçı üzerine rahatça yapıştırılır. Herhangi bir ustaya gerek kalmaksızın kendiniz bile rahatça uygulama videolarını izleyerek kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

Alternatif uygulamalar ile günlerce sürecek bir ses yalıtımını birkaç saat içerisinde tamamlamış olursunuz.

Gri keçenin kendi dokusu üzerine herhangi bir uygulama yapmadan dekoratif bir görüntü sağlar. İsteğinize göre üzerine alçı veya sıva çekerek dilediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Dilerseniz 2XR ve 3XR modelleri ile zengin renk seçeneklerinden birisini seçerek uygulama sonrasında sıva ve boya masrafından da kurtulabilirsiniz.

Dilerseniz 2XB ve 3XB modelleri ile direk Acouba panelin üzerine boya uygulaması gerçekleştirebilirsiniz.

İncedir!

Acouba 2X modelleri yaklaşık 1.5 cm, 3X modelleri ise yaklaşık 2 cm kalınlığındadır. Alternatif uygulamalar ile yaklaşık 10-15 cm yer kaybederken Acouba ürünleri ile en fazla 2cm kalınlığında aynı performansı yakalarsınız.

Hafiftir!

Her bir panel yaklaşık 1 kg ağırlığındadır ve her yüzeyde rahatça tutunur ve onyıllarca ilk günkü gibi performansla çalışır.

Sağlıklıdır!

Acouba ürünümüzün temel maddesi Polyester Elyaf Keçedir. Hammaddelerimiz insan sağlığına zararlı madde içermez, haşarat barındırmaz ve aynı zamanda ısı yalıtımı sağlar.

Alternatif ürünlerin neredeyse hepsi zararlı maddeler ve kimyasallar ile üretilirken Acouba panel size yıllarca sağlıkla hizmet eder.

Zengin Renk Seçeneği!

Acouba XR modellerimiz yüzlerce renk seçeneği arasından sizin seçtiğiniz renkler ile oluşturulur. Böylece ortamınızın dekoratifliğine keçe dokusuyla güzel bir dokunuş yaparken aynı zamanda sizi boya maliyetinden kurtarır, kesenize dosttur.

Boyanabilir!

Acouba XR modellerimiz boyanabilir bir yüzeye sahip olduğundan üzerine sıva çekilmeden üzerini dilediğiniz renkte boyamanızı sağlar.

Ses Yalıtımında Acouba devrimi.

Hem profesyonel hem de standart yalıtımda gönül rahatlığıyla kullanacağınız Acouba ürünlerimiz ile sizleri ses yalıtımında keçe devrimiyle tanışmaya davet ediyoruz.

Acouba panel uygulama videosu :

Acouba 2XG ürünü ve 4,5 cm sünger karşılaştırma videosu :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »